Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast |
Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach

Wędkarze walczyli o puchar wójt

Utworzono dnia 27.09.2024

Na Jeziorze Arklickim 15 września odbyły się Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójt Gminy Barciany, Marty Kamińskiej. Do rywalizacji przystąpiło aż 36 zawodników, co jest rekordem w dotychczasowej historii zawodów.

Niekwestionowanym mistrzem tegorocznych zawodów został Tomasz Petrecki. Do niego powędrowały nagrody za I miejsce w kategorii mężczyźni, największego szczupaka (78 cm.) oraz największego okonia (35 cm.). Drugie i trzecie miejsce w kategorii mężczyzn odpowiednio zajęli - Daniel Sowa oraz Wiesław Stróg. Wśród pań najlepsza okazała się Dorota Miller, a drugie miejsce zdobyła Bogumiła Piwiszkis. W kategorii młodzież I miejsce zdobył Przemysław Sowa, II Maciej Hryniewicki, III Jakub Piecychna.

Nagrody i bony upominkowe wręczyli zawodnikom sekretarz Gminy Barciany Anna Tereszko oraz prezes Koła PZW Mazury, Artur Sadłowski. Zdobywcy bonów upominkowych mogą je realizować w sklepie wędkarskim Linek, ul. Zamkowa 2, w Kętrzynie. Organizatorzy tradycyjnie zadbali o ciepłą zupę, kiełbaski i ognisko.

Utworzono dnia 27.09.2024, 13:30

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.