Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast |  
Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach

Gminny Bal Seniora w Mołtajnach

Utworzono dnia 11.10.2023

Gminny Bal Seniora w Mołtajnach

W Mołtajnach 20 października odbył się Bal Seniora organizowany przez Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 uczestników.

 

- Podziwiam waszą nieustanną chęć spotkań i wymiany poglądów. Dzięki temu utworzył się w gminie m.in. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Mamy też Gminną Radę Seniorów, która jest moim organem doradczym w kwestii potrzeb i działań skierowanych do was – mówiła do seniorów otwierając bal Marta Kamińska,  wójt gminy Barciany. Wójt doceniła działania rady seniorów wspominając m.in. z sukcesem zainicjowaną i przeprowadzoną akcję badań profilaktycznych. – Dziękuję za to, że wam się chce i za trud włożony w wychowanie kolejnych pokoleń. Życzę wam dużo zdrowia, pogody ducha, radości oraz miłości i szacunku ze stronnych najbliższych – mówiła Marta Kamińska, która osobiście zaśpiewała też piosenkę skierowaną do seniorów. Życzenia w imieniu Rady Gminy Barciany przekazał również wiceprzewodniczący Wiesław Gajdowski.

Bal był także okazją do zaprezentowania gminnych talentów. Przed gośćmi wystąpiła senioralna grupa zumby, zespół „Bartowie” oraz solistka Neti (Aneta Skuńczyk). W „długonocną” taneczną zabawę poprowadził gości DJ i wodzirej Marek Sieraj. Podczas balu wybrano jego królową i króla, a wójt i reprezentacja rady gminy wręczyli upominki najstarszym i najmłodszym seniorom.  Do wszystkich uczestników trafił oryginały tort w formie babeczek.

Gminny Bal Seniora w Mołtajnach

Utworzono dnia 28.11.2023, 09:21

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Biuletyn Informacji Publicznej

Straż Graniczna - nabór